Ogłoszenia

Parafia Niepokolanego Serca NMP I św Antoniego M. Klareta / Ogłoszenia
z dnia: 19.03.2023
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

Dzisiaj kończymy rekolekcje wielkopostne. Zwieńczeniem tego czasu będzie uroczy-ste wniesienie relikwii św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II. Uroczystego wpro-wadzenia relikwii dokona ks. Abp Grzegorz Ryś Metropolita łódzki podczas Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy na tę niecodzienną uroczystość

Modlitwa o uzdrowienie

W piątek 24 marca Msza św. wieczorne w intencji chorych na choroby nowotworowe za wstawiennictwem św. Antoniego Marii Klareta. Prosimy o podawanie imion chorych.

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

W sobotę 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Ten dzień w całej Polsce przeżywany jest jako Dzień Świętości Życia. Osoby, które chcą złożyć przyrzeczenia „Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego” uczynią to w sobotę podczas o godz. 8.00. Druki „Duchowej Adopcji” można pobrać dziś po Mszach św. przy gaze-tach. W domu wypełniamy druki i przynosimy na sobotnią uroczystość. W sobotę na na godz. 8.00  zapraszamy również matki w stanie błogosławionym. W tym dniu otrzymają one specjalne błogosławieństwo.

Zbiórka na Kwiaty

W przyszłą niedzielę i w niedzielę palmową po Mszach św. jest zbiórka ofiar na kwiaty i wystrój grobu oraz ciemnicy.

Nabożeństwa Wielkiego Postu

W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 17.15, zarówno dzieci jak i dorosłych. O godz. 20.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i tych zapracowanych. W niedzielę zapraszamy na nabożeństwo Gorz-kich Żali o godz. 17.00. Zarówno za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny.

Gimnastyka

Zapraszamy seniorów i nie tylko na gimnastykę przy muzyce we wtorki o godz. 10.00 i 11.00.

Zbiórka wiosenna

Trwa zbiórka ofiar na kościół, w tzw. zbiórka wiosenna. Kto chciałby złożyć ofiarę na kościół, może to uczynić w zakrystii po Mszach św., w kancelarii albo na konto parafialne do końca czerwca.

Zmarli Parafianie
W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: Maria CYBULSKA l.88.Rzymskokatolicka Parafia pw.
Niepokalanego Serca NMP
i św. Antoniego Marii Klareta

ZGROMADZENIE
MISJONARZY KLARETYNÓW

ul. Klaretyńska 11,
91-117 Łódź

42 655 80 80

nr konta: 
31 1020 3408 0000 4602 0138 1391

Copryight by KLARETYNI 2020 | projekt: www.wpoldodziewiatej.pl
wpoldodziewiatej